Terug naar overzicht

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2021-2022

Door: Gerrie Hage

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2021-2022
Dit jaar clubkampioen Danny Linnenbank met een Blond

A Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 98 George van der Ende Kölsch
2 92 Hans  Moeskops Witbier
3 87 Jan van den Hoogen Oktoberfest
4 85 Peter van Iersel Bitter Blond (B)
5 84 Guido van Gorp, Ruud van Gorp Speciale Belge (Belgische Pale
6 72 Hans  Moeskops Speciale Belge (Pale Ale B) 
A Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 6,86 Jan van den Hoogen Weizen
8 6,76 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Witbier
9 6,68 Fons  Michielsen Ordinary- & Best Bitter
10 6,64 Christiaan Bertens Witbier
11 6,47 Huub  Soemers Weizen
12 6,33 Jan Aarts Speciale Belge (Pale Ale B) 
13 6,25 Peter van Iersel Weizen
14 6,11 Christiaan Bertens Weizen
15 6,11 Paul  Langenberg Kölsch
16 6,04 Michiel van Rens Speciale Belge (Pale Ale B) 
17 4,16 Titus  Spee Weizen
B Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 91 Jan van den Hoogen Milk (Sweet) Stout
2 88 Titus Spee Fruit / Framboise Lambic
3 82 Michiel van Rens Irish Dry Stout
4 80 Jan van den Hoogen Porter 
5 78 Peter van Iersel American Amber-Red
6 72 Peter van Iersel Irish Dry Stout
B Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 6,58 Michiel van Rens American Amber-Red
8 6,49 Danny  Linnenbank American Amber-Red
9 6,06 George van der Ende American Amber-Red
C Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 84 Danny  Linnenbank Blond(e)
2 82 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Tripel
3 72 Fon de Laat India Pale Ale (USA)
4 65 Mario van Heijst Tripel
5 59 Maurice  Klein, Eric van Loon Barley Wine (Pale)
6 36 Peter van Engelen India Pale Ale (USA)
C Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 7,11 Maurice  Klein, Eric van Loon Sterke Saison 
8 7,05 Huub  Soemers India Pale Ale (USA)
9 6,99 Danny  Linnenbank Meibo(c)k
10 6,93 Paul  Langenberg Tripel
11 6,91 Frans van Loon Tripel
12 6,76 Jos  Heesters Tripel
13 6,72 Maarten  Jansen Sterke Blonde
14 6,69 George van der Ende Blond(e)
15 6,51 Hans  Moeskops Tripel
16 6,48 Wilfred  Bouw Tripel
16 6,48 Jos  Heesters Sterk Witbier
18 6,43 Wilfred  Bouw Sterke Saison 
19 6,38 Huub  Soemers Tripel
20 6,34 Fons  Michielsen Sterke Blonde
21 6,15 Jan van den Hoogen Blond(e)
D Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 87 Wilfred  Bouw Russian Imperial Stout
2 80 Fons  Michielsen Sterke Vlaamse Bruine 
3 77 Jan  in 't Groen Russian Imperial Stout
4 65 Danny  Linnenbank Weizen(doppel)bock
5 63 Paul  Langenberg Russian Imperial Stout
6 53 George van der Ende Quadrupel 
D Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 7,61 Huub  Soemers Export Stout 
8 7,58 Toon  Dirkx Quadrupel 
9 7,58 Danny  Linnenbank Export Stout 
10 7,46 Manus van Bommel, Ger Daverveld en Marc Emmen Dubbelbock
11 7,25 Hans  Moeskops Quadrupel 
12 7,24 Jan van den Hoogen Quadrupel 
13 7,23 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Barley Wine (klasse D)
14 7,17 Peter van Iersel Bo(c)kbier
15 7,14 Peter van Iersel Scotch Ale
16 7,14 Jan  in 't Groen Quadrupel 
17 7,07 Frans van Loon Export Stout 
18 7,06 Wilfred  Bouw Quadrupel 
19 7,06 Hans  Moeskops Russian Imperial Stout
20 6,84 Christian  Bertens Barley Wine (klasse D)
21 6,77 Paul  Langenberg Dubbel
22 6,75 Toon  Dirkx Dubbel
23 6,69 Fons  Michielsen Export Stout 
24 6,53 Diana  Goos, Jack Russian Imperial Stout
25 6,48 Mario van Heijst Barley Wine (klasse D)
26 6,46 Jan van den Hoogen Scotch Ale
27 6,37 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Bo(c)kbier
28 6,33 Jos  Heesters Dubbel
29 6,11 Nick  Montree Dubbelbock
30 5,61 Jos  Heesters Quadrupel 

 

Terug naar overzicht