Terug naar overzicht

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2022-2023

september 2023
Door: Gerrie Hage

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2022-2023
Dit jaar clubkampioen Jan van den Hoogen met een (Sweet) Stout

A Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 79 Fons  Michielsen Irish Red Ale
2 63 Stefan  Verbakel, Mezelf Weizen
3 59 George van der Ende Witbier
4 56 Maarten  Jansen Saison
5 55 Danny  Linnenbank Saison
6 53 Peter van Iersel Irish Red Ale
A Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 6,98 Harrie  Geerts Irish Red Ale
8 6,96 Fons  Michielsen Pils(ener)
9 6,92 Jan van den Hoogen K├Âlsch
10 6,69 Guido van Gorp Speciale Belge (Belgische Pale Ale)
11 6,48 Danny  Linnenbank Weizen
12 6,38 Titus  Spee Oude Geuze Lambiek
13 6,34 Hans  Moeskops Witbier
14 6,00 Christian  Bertens Saison
15 5,78 Peter van Iersel Weizen
B Klasse Finale Keuring     
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype  
1 80 Jan van den Hoogen Milk (Sweet) Stout Clubkampioen
2 76 Jan van den Hoogen Porter   
3 64 George van der Ende Bohemian / Czech Dark Lager  
4 60 Hans  Moeskops Schwarzbier  
5 53 Jan  Dankers, Rob Breukhoven Alt  
6 53 Hans  Moeskops Irish Dry Stout  
B Klasse vervolg Roerstokkeuring    
7 5,92 Peter van Iersel Irish Dry Stout  
C Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 93 Jan van den Hoogen Meibo(c)k
2 89 Frans van Loon Tripel
3 87 Mario van Heijst Tripel
4 86 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Blond(e)
5 77 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Tripel
6 50 Fred  Hendriks, Bas Tripel
C Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 7,44 Wilfred  Bouw Tripel
8 7,44 Danny  Linnenbank Blond(e)
9 7,37 Mario van Heijst Blond(e)
10 7,27 Christian  Bertens Tripel
11 7,21 John van Gils, Sterke Blonde
12 7,18 Bas de Winter Sterke Blonde
13 7,17 Harrie  Geerts Meibo(c)k
14 7,15 Hans  Moeskops Tripel
15 7,14 Daan van der Vleuten, Micha Hergarden Tripel
16 7,14 Frans van Loon Meibo(c)k
17 7,08 Danny  Linnenbank Tripel
18 6,85 Jan van den Hoogen Tripel
19 6,78 Fred  Hendriks, Bas Tripel
20 6,76 Wilfred  Bouw Tripel
21 6,76 Michiel van Rens Weizenbock (Hell)
22 6,73 Toon  Dirkx,  Blond(e)
23 6,67 Peter van Iersel Meibo(c)k
24 6,54 Harrie  Geerts Tripel
25 6,19 Peter van Iersel Weizenbock (Hell)
26 6,13 Jos  Heesters Tripel
27 5,71 Toon  Dirkx, Tripel
D Klasse Finale Keuring   
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 88 Huub  Soemers Dubbel
2 85 Peter  Mauritsz, Marij, Monique  Bo(c)kbier
3 75 Toon  Dirkx Russian Imperial Stout
4 72 Hans  Moeskops Russian Imperial Stout
5 63 George van der Ende Barley Wine 
6 45 Hans  Colstee Russian Imperial Stout
D Klasse vervolg Roerstokkeuring  
7 7,58 Frans van Loon Quadrupel
8 7,52 Toon  Dirkx Quadrupel
9 7,51 Huub  Soemers Export stout
10 7,49 Danny  Linnenbank Baltic Porter
11 7,43 Guido van Gorp Dubbel
12 7,34 Fons  Michielsen Barley Wine 
13 7,26 Danny  Linnenbank Bo(c)kbier
14 7,18 Jos  Heesters Quadrupel
15 7,13 Jan  Dankers, Rob Breukhoven Dubbel
16 7,09 Peter van Engelen Russian Imperial Stout
17 6,97 Wilfred  Bouw Quadrupel
18 6,96 Fons  Michielsen Quadrupel
19 6,84 Jan van den Hoogen Dubbel
20 6,79 Peter van Iersel Bo(c)kbier
21 6,75 Twan de Peffer Baltic Porter
22 6,59 Jan van den Hoogen Dubbelbock

 

 

Terug naar overzicht