Eén artikel uit het clubblad van September 2020

Terug naar overzicht

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2019-2020

september 2020
Door: Jack Goos

Uitslag Roerstok clubkampioenschap 2019-2020

Dit jaar clubkampioen Michiel van Rens met een Saison

A Klasse Keuring BKG
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 83 Michiel van Rens Saison
2 78 Diana  / Jack Goos Session IPA
3 77 Mark van de Ven American Pale Ale
4 69 David van Heijst / Frank Geerts Session IPA
5 67 John van Gils American Pale Ale
6 62 Mark / Koos Romme Münchener Helles
A Klasse vervolg Roerstokkeuring
7 6,988 Hans Moeskops Witbier
8 6,975 Jan in 't Groen Witbier
9 6,969 Mark / Koos Romme Bitter Blond
10 6,931 Piet Reniers Oktoberfest
11 6,875 Danny Linnenbank Münchener Helles
12 6,813 Peter van den Hoven / Jan van Kempen Weizen
13 6,800 George van der Ende Irish Red Ale
14 6,688 Bas de Winter Dortmunder Export
15 6,613 Lex van Berkel / Audi Korving Weizen
16 6,450 Jan van den Hoogen Pils(ener)
17 6,238 Diana / Jack Goos Gose
18 6,175 Paul Langenberg Pale Ale (GB)
19 6,038 David van Heijst / Frank Geerts Pils(ener)
20 5,588 Peter Mauritsz / Marij en Monique Witbier
       
B Klasse keuring BKG
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 82 Peter van Iersel Irish Dry Stout
2 81 Michiel van Rens American Amber-Red
3 80 Titus Spee Milk Stout
4 78 Hans Moeskops Schwarzbier
5 64 Bas de Winter Irish Dry Stout
6 58 Jan van den Hoogen Porter
B Klasse vervolg Roerstokkeuring
7 6,994 Jan van den Hoogen Mild Ale (Dark)
8 6,819 John van Gils Dunkel Weizen
9 6,813 Peter van  Iersel Frambozen Lambik
9 6,813 Hans Moeskops Brown Ale
11 6,788 George van der Ende American Amber-Red
12 6,713 Maarten Jansen American Amber-Red
13 6,606 Mark / Koos Romme Brown Ale
14 6,538 Fons Michielsen Milk Stout
15 6,250 Peter Mauritsz / Marij en Monique American Amber-Red
16 4,963 Mark / Koos Romme Mild Ale (Dark)
C Klasse Keuring BKG
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 82 Frans van Loon Barley Wine (GB & USA)
2 81 Jan in 't Groen Barley Wine (GB & USA)
3 80 Danny Linnenbank Tripel
4 79 Peter Mauritsz / Marij en Monique Barley Wine (GB & USA)
5 74 Danny Linnenbank India Pale Ale (USA)
6 66 Hans Moeskops Sterk Witbier
C Klasse vervolg Roerstokkeuring
7 7,113 Piet Reniers Barley Wine (GB & USA)
7 7,113 Bas de Winter Sterke Blonde
9 7,075 Michiel van Rens Weizenbock 
10 6,938 Manus van Bommel Tripel
11 6,925 Edwin Laureijsen Dortmunder Strong 
12 6,900 George van der Ende Weizenbock 
13 6,863 Hans Moeskops Tripel
14 6,825 Jan van den Hoogen Blond(e)
15 6,750 Jos Heesters Tripel
15 6,750 Peter van den Hoven / Jan van Kempen Tripel
15 6,750 Peter van Iersel Tripel
18 6,675 Guido van Gorp Tripel
19 6,650 Wilfred Bouw Blond(e)
20 6,625 Mark / Koos Romme Sterke Saison 
21 6,575 Jan van den Hoogen Tripel
22 6,425 Jan in 't Groen Sterke Blonde
23 6,406 Bart Jonkers Barley Wine (GB & USA)
24 6,275 Mark / Koos Romme Tripel
25 6,225 Kees Rommelse / Piet Reniers Meibo(c)k
26 6,171 Jos Heesters Sterk Witbier
       
D Klasse Keuring BKG
Plaats Punten Brouwer(s) Biertype
1 82 Jos Heesters Quadrupel
2 79 Hans Moeskops Russian Imperial Stout 
3 78 Pim van Gelder Russian Imperial Stout 
4 73 Diana / Jack Goos Russian Imperial Stout 
5 65 Paul Langenberg Dubbel 
6 62 Huub Soemers / Gerrie Hage Russian Imperial Stout 
 
7 7,456 Manus van Bommel Dubbelbock 
8 7,413 Jan in 't Groen Russian Imperial Stout 
9 7,300 Nick Montree Quadrupel
10 7,275 Huub Soemers / Gerrie Hage Russian Imperial Stout 
11 7,269 Fons Michielsen Bo(c)kbier 
12 7,175 Wilfred Bouw Quadrupel
13 7,169 Jan van den Hoogen Dubbel 
14 7,156 Piet Reniers Quadrupel
15 7,138 George van der Ende Dubbel 
16 7,050 Nico van Zon / André Looijen Baltic Porter 
17 6,981 Niels Spee / Mark Vriens (jr) Baltic Porter 
18 6,975 Wilfred Bouw Dubbel 
19 6,969 Peter van Iersel Dubbel 
20 6,938 Guido van Gorp Dubbel 
21 6,875 Guido van Gorp Barley Wine 
22 6,838 Danny Linnenbank Quadrupel
23 6,819 Mark / Koos Romme Bo(c)kbier 
24 6,813 Mark / Koos Romme Quadrupel
24 6,813 Edwin Laureijsen / Danny, Christian / Koos Dubbel 
26 6,725 Danny Linnenbank Barley Wine 
26 6,725 Peter Mauritsz / Marij en Monique Dubbel 
28 6,713 Jos Heesters Dubbel 
29 6,663 Jan in 't Groen Dubbel 
30 6,663 Paul Langenberg Russian Imperial Stout 
31 6,606 Nico van Zon / André Looijen Quadrupel
32 6,550 Michiel van Rens Dubbel 
33 6,438 Diana / Jack Goos Bo(c)kbier 
34 6,375 Joost Kock Quadrupel
35 6,194 Jan van den Hoogen Dubbelbock 
36 6,169 Christian Verhoeven Quadrupel
37 6,050 Joost Kock Bo(c)kbier 
38 5,975 George van der Ende Quadrupel
39 5,613 Christian Verhoeven Bo(c)kbier 
Terug naar overzicht