Ale

American Amber Red (Anne Baretta)
Brown Mild Ale (William Kloek)
D'n Doerrack (Ed Jacobs en Eric Kampfraath)
Scotch Ale (Jaques Bertens)

Alt

Alt (Joost Kock)
Altbier (Jacques Bertens)

American Amber Red

American Amber Red (Jeroen Free)

Barley wine

Barley Wine (Paul Langenberg)
Barley Wine (Jan Spoelstra)
Barleywine Brut methode champenoise (Piet Reniers)

Blond

Blonde
Karmeliet Bitter Blond (Wim van den Kieboom)
Zwarte Beer ( Pine Ale) (Raymond Geraads )

Dubbel

Dubbel (Paul Langeberg)
Dubbel (Leden van De Roerstok)
Dubbel Abdijbier (Leden van De Roerstok)
Dubbel met eik (Paul Langenberg)
Kampioensdubbel (Fon de Laat)
Oudheusden (Type Dubbel) (Noud Boogers)
Zwarte Parel 1 (Leden Roerstok)

Dubbelbock

DubbelBockKastanje (Manus van Bommel)
Schneider Aventinus kloon

Export Stout

Kaviaar stout (Jacques Bertens)

Feestbier

IJndejaarsbier (kloon) (Adrie Otte)

Frans Lentebier

Bière de mars (Jacques Bertens)

Haverbier

Klapperdieklop (Fons Ronde )

IPA (GB)

Brewdog Hard Core IPA cloon
India Pale Ale (Roger Protz en Graham Wheeler)

IPA (US)

Deadmill IPA (Koos & Mark Romme)
Roerstok AIPA (Roerstok)

Lustrumbier 2019

American Ale, lustrumbier Roerstok (Rene Stenvert)

Meibok

Lentebock (Martin Hofhuis)
Ongeblust (Peper-Meibock) (Ernst de Moor)

Milkstout

Milkstout (Jan van den Hoogen)

Oatmeal Brown Ale

Free Will C.O.B. (Huub Soemers)

Oktoberfest

Saranja (Theo Verschoor)

Ondergistend

Marzen & Oktoberfest (Theo Verschoor)
Munchener Hell (Dave Miller)

Overigen

Gagelbier (Manus van Bommel)
Kastanjebier (Manus van Bommel)
Kolsch (Bas de Winter)
Octoberfest bier (Marc Vriens)
Vlierbesbloesembier (Bas de Winter)

Pale Ale

Pale Ale (Martin Hofhuis)
Pale Ale (Noud van Kempen en Jan & Carel van Bladel)

Pilsener

't Mag (Marc Vriens)
Pilsener (Robert Bloemraad, Heerhugowaard en Peter Stam)

Porter

Porter (Erik Bouman en Bas van de Voort)
Rook Rogge Porter (Jacques Bertens)
Strong Porter (Ellen Zwaaneveldt)

Quadrupel

Quadrupel (Jack van Herk)
Reichwein Quadrupel (Francine en Jan Reichwein)
Rochefort 10 (Leden van De Roerstok)
St Bernardus Abt 60th Anniversary Edition Kloon (Kristen England )

Rauchbier

Braamberger Rauchbier (Adrie Otten)

Robuust Porter

Robuust Porter (Jacques Bertens)

Russian Imperial Stout

Chocolate Emperial Stout
Coffee Russian Imperial Stout

Saison

Saison 1050 Roerstok (Jacques Bertens)
Saison 1070 Roerstok (Jacques Bertens)
Saison Avec les bons Voeux (Herman Verbeek)
Saison Avec les bons Voeux (Paul Langeberg)
Sterke Saison Clubkampioen 2019 (Ton van Riel)

Schwarzbier

Cee Cee Schwarzbier (Bruce Scott)

Session IPA

Session IPA (Jeroen Free)

Stout

Celtic Dream (Peter van Iersel)
Oesterstout (Jan van den Hoogen)

Tarwebier

Marij’s tarwebier (Marij van Meel)
Tarwebier (Christ van den Hoven sr. en Christ van den Hoven j)
Tarwebier (Kees Emmen)

Tripel

Asser Tripel (Theo van de Voorde)
Chimay Witkap (Graham Wheeler en Roger Protz, GB / Huub Soemers)
De Zoemende Bisschop (Herman Soemers, Huub Soemers en Peter Jasperse)
Dun Dronken Dakduif (Koos & Mark Romme)
Duvel (Fon de Laat)
Duvels Kaboutertje (Cor van der Schans)
Tripel (Bart Klomp)

Witbier

Hoegaarden Speciaal3 (Wim van de Kieboom)
Korenwolf (Martin Hofhuis)
Speltbier (Erik de Roode)
Tilburgse “Marter” (Martin Hofhuis)
Witbier (Lukas Ausems en Alain Hannewijk)
Witbier (Jan Leijten)